Ткачук Галина

Ткачук Галина

  • Дата народження: 27 серпня 1985
  • Місце народження: м. Хмельницький
    дивитись на карті

Галина Сергіївна Ткачук 27.08.1985р. родом із Хмельницького, пише вірші та прозу. Причому, за її власним зізнанням, вигадує й записує різні історії відтоді, як себе пам’ятає.

2010-го закінчила Києво-Могилянську академію за спеціальністю літературознавство та історія літератури, згодом там же – аспірантуру кафедри філології.

Редагувала додаток до журналу «Однокласник» для підлітків. 2017-го утворила гурток «Написатор», в якому виховує майбутніх вітчизняних письменників. Редактор дбайливої серії для читачів-початківців Читальня.

Певної популярності набули її дитячі книжки-страшилки. Декілька книжок видані одразу двома мовами: українською та англійською, українською та польською.

Брала участь у численних мистецьких акціях та проектах. Лауреатка багатьох літературних конкурсів, премій та стипендій. Зокрема, її збірка дитячих страшилок «Тринадцять історій у темряві» 2016-го отримала титул «Книга року ВВС», повість «Вечірні крамниці вулиці Волоського» 2014-го перемогла у рейтингу «ЛітАкцент року».

Г.Ткачук – авторка збірок віршів, повістей та оповідань не тільки українською, а й польською мовою. Після оновлення шкільних навчальних програм її твори було включено до програми з літературного читання для школярів молодших класів.

Нивини, пов'язані з автором

Події за тиждень 28.10.2019 – 03.11.2019

03.11.2019
У Львові премію Міста Літератури ЮНЕСКО отримав перекладач, письменник Андрій Содомора. Переможцю вручили статуетку та сертифікат на 150 тис. грн. ВВС News Україна оголосила конкурс читацьких ...
Читати подробиці
#Андрусяк Іван #Андрухович Софія #Арєнєв Володимир #Бабкіна Катерина #Дереш Любко #Дерманський Олександр #Содомора Андрій #Ткачук Галина

Коментарі. Рецензії. Відгуки