Повість «Діви ночі» – один з найвідоміших бестселерів української літератури. Він був надрукований ще 1992 року, декілька разів перевидавався, але знову швидко зникав із полиць.

…Події книги розгортаються у 1978 році. Герой повертається з армії і з головою поринає у шалений вир життя – такого, якого він ще не знав. «Фарцовка», друзі-сутенери, проститутки, стара пані, що у своїй «школі» готує дівчат для певних послуг, – за всім цим світом герой спочатку лише споглядає. Але швидко стає у ньому «своїм»…

Коментарі

Кількість коментарів: 1
Гість:
02.11.2014 03:06

Книга неодноразово викликає здивування і разом з тим захоплення. Ніколи раніше не зустрічала в книгах такий істотний та відвертий опис особливостей особистого життя повій та подробиць їхньої професії. До того ж автор дуже грамотно і зрозуміло оповідає про це, що змушує гасити в собі негативне ставлення до осіб такого статусу, а підходити з розумінням і вміти знаходити щей користь такого роду занять. Книга мене наштовхнула на те, що кожен обирає свій шлях, до якого прикута душа: належати одному єдиному ( але не факт, що ! ти для нього будеш тією ж самою єдиною!); або ж належати всім і нікому водночас!! Вибір за вами, леді!

Залишити коментар