Історія кохання двох молодих людей – Степана Побережного та Катерини, життя яких сповнене світлої поезії і драматизму. Кохання, яке бореться, долає труднощі, допомагає вистояти і врешті-решт перетворюється на легенду, що дає надію тим, до кого воно ще не прийшло. Не було в Степана людини ближчої, ніж кохана. Але чи в її серці палає такий самий вогонь любові?

Коментарі

Кількість коментарів: 3
Гість:
13.05.2015 22:45

Я прочитала здається всі твори автора Василя Шкляра. А раз прочитала, значить було цікаво читати. “Тінь сови” – найсвітліший твір з усіх творів п. Василя. Автор добре подає психологічні характеристики героїв. А оцей праліс, Щедрик постають як реальні живі істоти, наділені добрими магічними силами. Зворушлива історія про щирі стосунки Катерини та Степана, які руйнує смерть чоловіка. На другому плані – Муталіб та Ірина. У них не все так просто, але любов перемагає. Всі твори! Василя Шкляра дуже цікаві, заслуговують на те, щоб їх читали. І по кожному з них можна знімати фільми.

Наталя:
11.02.2015 19:12

Книга про справжні подружні відносини. Читається легко. Дуже задоволена.

Гість:
11.02.2015 15:29

Давно не читав настільки сильної книги! В процесі читання душу перповнювали всі можливі емоції: радість, смуток, печаль, сльози …. Без слів!!!

Залишити коментар