«Перейти темряву» – нове творіння письменниці, трилер про маніяка та його невинних юних жертв… Він не кат – він дослідник, і він дуже хоче знати, що відчувають ці прекрасні метелики з відірваними крильцями… Потішні, вони кумедно повзають та звиваються, намагаються злетіти і не розуміють, чому не виходить…

На 154 сторінках захопливого роману – долі десятків тисяч українок, що їх продали у рабство за кордон та змусили працювати повіями. І не всі повертаються з неволі, бо лиш одиницям вдається…перейти темряву.

Коментарі

Кількість коментарів: 2
Гість:
04.02.2015 20:41

Як завжди, несподіванно!!!Цікаво!!!

Гість:
22.01.2015 11:09

Дитина виростає…. Вбирає в себея. як губка, все що навколо бачить та чує. З того формується особистість. Чтаєш цей твір і думаєш – ось такі осбоистості ростуть зараз і буде таке покоління, яке відзеркалить наше сьогодення. Хочеться вірити що відсоток добра переможе,що бруду менше прилипне до теперішніх дітей. Цю книгу треба давати читати майбутнім батькам, хай починають думати що будуть ростити та кого залишати на землі після себе.Книга трохи моторошна, але варто читати. Роздобудько молодець. Її вклад в майбутнє поко! ління вже вагомий. Читайте та думайте.

Залишити коментар