Вдовиченко Галина

Вдовиченко Галина

Вдовиченко Галина Костянтинівна – українська журналістка, письменниця сучасності.

Народилася 21 червня 1959 року на Кольському півострові, що на Півночі Європейської частині Росії. Тепер живе у Львові та працює у керівництві редакції місцевої газети «Високий Замок».

Освіту Вдовиченко Г. К. здобула за спеціальністю “філолог” у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

Першим дебютним твором письменниці став роман “Пів’яблука”, опублікований у 2008 році київським видавництвом «Нора-Друк». Численний тираж твору розійшовся ще протягом першого місяця, а авторка здобула славу серед колег і читачів.

Інший роман письменниці «Замок Гербуртів» (більш відомий за назвою «Тамдевін»), був високо оцінений на конкурсі в галузі літератури «Коронація слова — 2009», де отримав першу премію.

Окрема серія її оповідань призначена спеціально для дітей. Це, зокрема, «Ліга непарних шкарпеток» (2013 р.), «Мишкові Миші» (2011 р.).

Однією із останніх робіт Вдовиченко Г. К. (у співавторстві з Ларисою Денисенко) стала антологія “Жити-Пити. 40 градусів життя”, до якої увійшли твори видатних сучасних письменників-українців про алкоголь.

Твори

Нивини, пов'язані з автором

Події за тиждень 21.10.2019 – 27.10.2019

27.10.2019
Юрій Винничук за роман «Танго смерті» отримав відзнаку читацьких симпатій польської літературної нагороди Angelus. З 21 по 25 жовтня в рамках проекту «Тижні України в Баварії» відбулася п'ята ...
Читати подробиці
#Вдовиченко Галина #Винничук Юрій #Капранов Дмитро / Віталій #Лучук Іван #Радушинська Оксана #Русіна Ольга

Коментарі. Рецензії. Відгуки