Правий Павло

Народився на Слобожанщині як Павло Бондаренко. Закінчив історичний факультет в Луганську і відтоді жив там. В період окупації міста - у вимушеній еміграції. Письменник, історик, блогер. Автор науково-популярних книг з історії України та містичних трилерів. Лауреат премії видавництва "Смолоскип" за трилер "Голина Чорного причастя".

Твори

 • Святослав, каган русів. Убитий та оббреханий

  2012 р.
  альтернативна історія
  Ця книга є провокативною, багато хто може сказати - скандальною, оскільки автор, спираючись на вже відомі джерела, вибудовує абсолютно інше версію історії Київської Русі, піднімає низку питань, які свідомо ігноруються академічною наукою, і не лише українською. Більше того - історію України періода Середньовіччя наука систематично фальсифікуквала протягом останніх сторіч задля ідеологічного забезпечення політичних інтересів влади.
  Чи був Святослав Завойовник язичником? Чи були руси та їхні вожді - Рюриковичі варягами? Навіщо вони безперервно воювали з Візантією? Чому було знищено Хозарський каганат і завововано Крим?
  Не поспішайте з відповідями, бо насправді все може бути не так, як здається, як ми звикли бачити на шкільних уроках історії. Може так статися, що навіть хрещення Русі Володимиром 988 року - це лише грандіозна брутальна містифікація...

Коментарі. Рецензії. Відгуки