Рябушко Катря-Ребекка

Звичайна дівчинка. Навчаюсь у гімназії, окрім найріднішої мені української мови, володію російською та німецькою. Вивчаю латинь та англійську мову. У мене багато вподобань, до прикладу я відвідую музичну школу - граю на флейті, поза тим, як каже мій батько "самоосвіту ніхто не відміняв" освоїла сопілку, граю у шкільному ансамблі. Полюбляю малювати, обожнюю читати, проте є лишень два заняття, за якими мене можна найчастіше застати. Вони поєднуються між собою, просто люблю думати. Замислитись над чимось і отак витати десь у думках, підсвідомо продовжуючи жити у цьому світі. Отак можу прогулюватись вуличками, або ж зручніше заскочити на велосипед і от саме так на мене нападає натхнення. Почалося усе з коротких віршиків у 7 років. Та зрештою перейшло в оповідання, а тепер у повісті. Дивно, правда ж? Адже тепер віршовані твори мені складніше писати, а у прозу я падаю, і дуже тяжко вилізти з мрій і фантазій)))"

Твори

 • Альма

  2015 р.
  повість, пригоди, детектив
  Усе почалось з моєї обіцянки, а вийшла ціла книга. Неочікуваний детектив, хай навіть прозвучить банально, теоретично головний герой - собака, на ім'я Альма, проте я таки добилася свого - загадка криється деінде, проте ви на шляху.
 • Той, що Ярко

  2015 р.
  містика, оповідання, пригоди
  Дарка живе сірою буденністю. Їй здається, наче геть усе навколо зиркає на неї презирливо та похмуро і єдиним другом є те незвичайне Озеро... Єдине прохання, єдине прохання, що злетіло з уст дівчинки - не хочу бути самотньою, чому немає того, у кого був би такий солодкий голос як у тебе... Якби ж вона знала, що той, хто з'явиться та кардинально змінить її життя, буде існувати у двох особах... У двох зовсім однаковісіньких особах...

Коментарі. Рецензії. Відгуки