Рогашко Іванка Миколаївна (Іва Лемберг)

 • Місце проживання: Рівне
 • Переглядів: 53
 • Рейтинг: +2
Давайте знайомитись, мене звуть Рогашко Іванка. Народилась і проживаю в місті Рівному. Перші кроки зробила в селі Кордишів, що на Тернопільщині, де промайнуло моє дитинство. Саме там зародилось бажання вигадувати різні історії і фантастичні сюжети. З віком змінювались інтереси і уподобання, але потяг до поезії і прози не згасав. В пошуках натхнення я часто мандрувала країною, відвідувала концерти і фестивалі, де нові знайомства з щирими усміхненими людьми дарували незабутні моменти і теплі спогади, які згодом оживали в оповіданнях, які створювались під псевдонімом Іва Лемберг.
Ця книжка напевно ще довго б лежала в моєму столі, якби не доля випадку і як не парадоксально звучить, світова пандемія.
Сподіваюсь, що це лише початок і попереду у нас ще безліч спільних подорожей у світ літературних фантазій Іви Лемберг.

Твори

 • Карантинні оповідки

  2020 р.
  оповідання
  Карантинні Оповідки» - це збірка оповідань із життя простих людей, які живуть поряд з нами. Чому ж карантинні? Тому що написані були в період самоізоляції.
  «Щоденник псевдо Ш» - це опис 6 днів 5 різних жінок. Розповідь про те, як легко люди нав’язують один одному ярлики, в той час, як за яскравою зовнішністю чи не зовсім схвальним способом життя криється своя власна драма. Але в кожного з нас є право на помилку і шанс почати все знову.
  «Чому плачуть чоловіки» - шукаємо відповідь на це питання у історіях трьох персонажів. То яка ж причина їх сліз? Все доволі банально: це любов в усіх її проявах.
  «Мрійники» - це така собі казка для дорослих, тому що лиш в казках Добро перемагає Зло. Погодьтесь, зараз нам усім так бракує хеппі-енду в реальному житті. Герої цієї повісті всупереч усім перепонам і негараздам, втілюють свої мрії.
  Чим же ця книга особлива? Я як автор – початківець не можу сказати точно, але сподіваюсь, що кожен з вас знайде в ній щось для себе.

Коментарі. Рецензії. Відгуки