Твори

 • Її ангельські очі

  2018 р.
  Історичний любовний роман, історичний роман, любовний роман
  Ольга, дочка царського служки, керує батьківським маєтком і мріє про свій перший бал, навіть не підозрюючи, що щоб розрахуватись з картковими боргами батько вже влаштував її шлюб з польським шляхтичем. Так просто виходити заміж за незнайомця дівчина не збирається. Проте спалахнувший вогонь пристасті вносить свої корективи в плани молодих людей. От тільки в нареченого заховані свої скелети в шафі, і не відомо, чи зможе Ольга з ними примиритись.
  Вікове обмеження: 14+
 • Яся

  2018 р.
  фентезі, мистический рассказ, мініатюра
  Окрім людей у місті жвуть і інші істоти, які харчуються людьми, емоціями, які думають по іншому і відчувають по іншому. А є Яся - дивна людська дівчина, яка іноді зустрічає таких істот на мосту. Міські феї - легенда чи правда?
 • Відьма з проклятого ордену

  2020 р.
  фентезі, альтернативна історія
  В цьому світі Антанта отримала поразку, а король Прусії не відрікався від престолу. Німецька імперія захопила Південь України, її губернатор, герцог Баден, по особливому наказу короля вишукує змовників, що планують замах на монарха. Маги засікають потужний сплеск, який приводить великого герцога до відьми, яка є членом забороненого в імперії ордену. Її, останню з гросмейстерів ордену Смерті, шукають і більшовики, і Романови, бо саме в ній ключ до знищення Німецької імперії.

Коментарі. Рецензії. Відгуки