Грановський Володимир Олександрович (vladgranovsky)

Твори

 • Хроніки придорожнього каменя

  2014 р.
  фентезі
  Камені, які стоять біля доріг – що бачили вони за минулі тисячоліття? Якщо вам вистачить фантазії, можете уявити будь-які події, свідком яких міг бути цей камінь. Саме про такі події розповідає Придорожній Камінь у трьох новелах
 • Дід Мороз Живий!

  2014 р.
  казка
  Чи існує насправді Дід Мороз? Ніхто не знає відповіді, навіть розумні дорослі... Але діти вірять, принаймні, до певного віку. А що буває з тими, хто продовжує вірити в Діда Мороза?
 • Автошка

  2013 р.
  казкова повість
  Захоплива та зворушлива повість-казка «Автошка», доповнена корисними порадами від Автошки для дітей стосовно поведінки на вулиці та на дорозі.
  В повісті розповідається про самотнього автослюсаря Василя, який одного ранку знайшов у власній майстерні маленький автомобільчик.
  Автомобіль виявився живим, і Василь, спочатку здивований і зляканий, згодом вирішує залишити Автошку, як він його назвав, у себе – замість сина, про якого давно мріяв. Відносини між Василем і Автошкою дуже швидко стають довірливими — як між справжніми батьком і сином. Але, як у батька й сина, у їхніх стосунках виникають ситуації, що вимагають від Василя чуйності й розуміння. І Василь, який ніколи не мав дітей, зміг успішно впоратися з роллю батька.

Коментарі. Рецензії. Відгуки