Пістунов Ігор Миколайович (Опанас Рудий)

Викладач ВНЗ, викладаю кібернетику, Полюбляю кататися: на віндсьорфінгу, велосипеді, фігурних ковзанах. Пишу поезію і прозу. Надрукував декілька збірок віршів як упорядник і співавтор, та тритомник пригодницької історичної прози. Написав детектив на сучасну тему. А тепер іще й додав декілька з моїх численних навчальних посібників.

Твори

 • На перетині епох. Т.1 Забуті папіруси

  2010 р.
  пригоди, історія, проза
  Перше сторіччя до нашої ери. Місто Ефес. Хтось підпалив храм Артеміди? Відповідь несподівана. Головного героя починають переслідувати невідомі і він тікає на південь разом із сім'єю, але вороги слідують за ним аж до Олександрії Єгипетської. через Крит та різні міста Близького сходу.
 • На перетині епох. т. 2. Син Мудреця

  2011 р.
  історія, пригоди, драма
  Як Клеопатра стала царицею, хоча була дочкою звичайної наложниці? Чому Спартак, дійшовши до Альп, повернув на південь і чи загинув там? Як і чому вибухнув Везувій, поховавши під лавою Помпеї та Геркуланум? Яка була вигода купляти срібло в Юдеї і золото у Римі? Все це і ще багато чого знаходить відповідь у захоплюючій другій частині трилогії
 • На перетині епох. т. 3. Таємний вчитель

  2012 р.
  пригоди, містика, роман
  Де був Ісус від 3-х до 14-ти років. І куди потім подівся аж до повноліття? Хто його вчив Торі, яку він знав краще за служителів Храму? Чи був Пілат прокуратором? Чому ідеї Ісуса перегукуються із вченням індійських брахманів?
  Ці ідеї розглядаються як тло з пригод головного героя, який встиг полюбитися читачам іще з 1-го та 2-го тому.
 • З останнього

  2006 р.
  вірші
  Лірика, громадянська поезія.
 • Берег поезії. Альманах літстудії, №2

  2011 р.
  вірші
  Збірка поезій літературної студії "Вуглик" яка вже понад 40 років діє в Національному гірничому університету, м. Дніпропетровськ.
 • Берег поезії № 3. Альманах

  2012 р.
  вірші
  Збірка поезій літературної студії "Вуглик" яка вже понад 40 років діє в Національному гірничому університету, м. Дніпропетровськ.
 • НАПИСАНО ЗА 15 ХВИЛИН

  2011 р.
  експромти
  Тут надруковано вірші, написані буквально за 15 хвилин під час занять учасниками літературної студії «Вуглик» НГУ
 • Плекання ненависті

  2017 р.
  Детектив, бойовик
  Героєм роману є представник слідчих органів міліції, якому доручено неофіційно розслідувати деякі прикрі випадки з особами певної майнової категорії. Розслідування приводить героя у дивний світ уявлень, прагнень і помилок. Таємничість ситуації збільшується, коли дехто намагається перешкодити цьому розслідуванню, але несподіваний фінал перекреслює поняття честі й справедливості.
  Під час Майдану Гідності, герой переходить на позиції справжнього патріота України, а події із захопленням Криму та Донбасу Росією, роблять із нього мужнього бійця.
  Роман читається легко, одним духом. Події розгортаються в сучасній Україні на вулицях міст і сіл. Всі імена та прізвища персонажів є повністю вигадані, Будь який збіг з героями є випадковими. Місця подій теж є результатом фантазії автора.
 • НЕЙРОМЕРЕЖЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЕКОНОМІЦІ ТА ФІНАНСАХ З РОЗРАХУНКАМИ НА КОМП’ЮТЕРІ

  2014 р.
  навчальна література
  Зміст відповідає освітньо-професійній програмі підготовки магістрів з напряму 051 "Економіка" спеціалізація «Економічна кібернетика» та програмі дисципліни «Нейронні мережі».
  У посібнику подано загальні відомості про нейронні сітки та мережі, їх структуру, методи навчання та сфери їх застосування в діяльності: комерційних організацій, банків та інших фінансових структур.
  Велику увагу приділено поясненню можливостей прикладного пакета програм STATISTICA Neural Networks, який дозволяє реалізувати всі сучасні методи застосування нейронних сіток.
  У виданні також містяться завдання для самостійного виконання, тому воно може слугувати і як посібник для практичних чи лабораторних занять із застосуванням комп’ютерної техніки.
 • КОРИСНІ ПРИКЛАДИ ОПТИМАЛЬНОГО ВИРІШЕННЯ РЕАЛЬНИХ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИХ ЗАДАЧ

  2017 р.
  навчальна література
  В роботі подано результати багатолітньої роботи автора в напрямку розробки економіко-математичних моделей сучасних соціально-економічних систем, які дозволяють приймати найкращі рішення у збільшенні ефективності діяльності цих систем, зменшенню ризиків або зменшення втрат від них.
  Показано що, більшість економічних задач, вирішення яких звичайними економічними методами неможливе, можна вирішити методами електронної економіки. В роботі застосовані методи з математичного програмування, економіко-математичного моделювання, теорії ігор, функції корисності.
  Робота призначена як для студентів вищих учбових закладів, що готують дипломні роботи з економіки, так і може бути корисним для аспірантів, фінансистів, економістів, плановиків, менеджерів та маркетологів.
  Монографія базується на власному досвіді автора, який допомагав своїм колегам-дослідникам будувати економіко-математичні моделі та знаходити їх оптимальні рішення.
 • ЕЛЕКТРОННА ЕКОНОМІКА Том. 1 Криптовалюта. Big Data

  2017 р.
  навчальна література
  У посібнику подано інформацію про сучасний етап розвитку економіки: криптовалюти та операції з даними, що містяться в Інтернеті.
  Описано близько восьми найбільш популярних криптовалют, методів торгівлі, видобування (майнінг), конвертації. Подано основи поняття Big Data, принципи організації даних цього типу, методи їх комп’ютерної обробки.
  У книзі подано завдання для самостійного виконання, тому він може слугувати і як посібник для практичних чи лабораторних занять із застосуванням комп’ютерної техніки.
  Призначений для студентів вищих учбових закладів і може бути корисним для фінансистів, економістів, плановиків.
  Посібник базується на літературних джерелах вітчизняних, зарубіжних авторів, ресурсах Інтернету та на досвіді викладання дисципліни «Електронна економіка» в Державному ВНЗ ТУ «ДП».
 • ЕЛЕКТРОННИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

  2017 р.
  навчальна література
  В посібника навчає студентів за висловлюваннями менеджерів створювати формули за допомогою алгебри логіки та нечіткої логіки. Подано опис того, як ці формули перевести в електронну форму, використовуючи програмні комплекси Excel та MatLab, що дозволяє створити електронні бази висловлювань, які прискорять процес прийняття рішень.
  В посібнику подано завдання для самостійного виконання, тому він може слугувати і як посібник для практичних чи лабораторних занять із застосуванням комп’ютерної техніки.
  Призначений для студентів вищих учбових закладів і може бути корисним для фінансистів, економістів, плановиків, менеджерів та маркетологів.
  Посібник базується на літературних джерелах вітчизняних, зарубіжних авторів, ресурсах Інтернету та на досвіді викладання дисципліни «Ситуаційне управління в економіці» в Державному ВНЗ «НГУ».
 • ВИЗНАЧЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИМИ РИЗИКАМИ

  2015 р.
  навчальна література
  В посібнику подано інформацію про сучасні напрямки визначення фінансово-економічних ризиків, методи їх усунення або зменшення втрат від них. Показано, що значну роль у визначенні ризиків є експертні оцінки. В роботі застосовані методи з теорії ігор, нечітких множин, функції корисності, моделей оптимального інвестування.
  В посібнику подано завдання для самостійного виконання, тому він може слугувати і як посібник для практичних чи лабораторних занять із застосуванням комп’ютерної техніки.
  Призначений для студентів вищих учбових закладів і може бути корисним для фінансистів, економістів, плановиків, менеджерів та маркетологів.
  Посібник базується на літературних джерелах вітчизняних, зарубіжних авторів, ресурсах Інтернету та на досвіді викладання дисципліни «Управління ризиками» в Державному ВНЗ «НГУ».

Коментарі. Рецензії. Відгуки