Шмиг Роман Андрійович

Викладач кафедри будівельних конструкцій Львівського національного аграрного університету.

Твори

 • Розрахунок металевих балок. Навчальний посібник.

  2016 р.
  навчальна література
  Навчальний посібник призначений для отримання теоретичних і практичних навичок з підбору поперечного перерізу прокатних металевих балок, визначення їх несучої здатності та фактичних прогинів з використанням формул Мора. Для студентів інженерних факультетів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, бакалаврів, магістрів, аспірантів, наукових співробітників, інженерів та проектантів, а також для тих, хто лише
  починає вивчати будівельні конструкції.
 • Розрахунок будівельних конструкцій в обчислювальному комплексі SCAD

  2015 р.
  навчальна література
  Навчальний посібник призначений для отримання теоретичних і практичних навичок роботи з інженерним обчислювальним комплексом SCAD, який працює під управлінням операційної системи Windows. У ньому детально описано головне вікно програми, діалогові вікна, технологію роботи з формування розрахункової схеми, прикладення зовнішнього навантаження, формування жорсткості елементів, закріплення вузлів, проведення статичного розрахунку, підбору перерізів та аналіз отриманих результатів.
 • Термінологічний словник-довідник з будівництва та архітектури

  2010 р.
  навчальна література
  У термінологічному словнику-довіднику наведені найпоширеніші
  терміни, які фахівці з галузі будівництва та архітектури вживають у
  практичній діяльності.
  Для студентів архітектурно-будівельних факультетів вищих
  навчальних закладів III–IV рівнів акредитації, магістрів, аспірантів,
  наукових співробітників, інженерів та проектантів.
 • Розрахунок будівельних конструкцій в обчислювальному комплексі SCAD

  2018 р.
  навчальна література
  Навчальний посібник призначений для отримання теоретичних і практичних навичок роботи з інженерним обчислювальним комплексом SCAD, який працює під управлінням операційної системи Windows. У ньому детально описано головне вікно програми, діалогові вікна, технологію роботи з формування розрахункової схеми, прикладення зовнішнього навантаження, формування жорсткості елементів, закріплення вузлів, проведення статичного розрахунку металевих балок та ферм, підбору перерізів стрижнів, розрахунок монолітних залізобетонних плит, підбір стрижневого армування, аналіз отриманих результатів. Для студентів інженерних факультетів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, магістрів, аспірантів, наукових співробітників, інженерів та проектантів, а також для тих, хто тільки починає освоювати системи автоматизованого проектування у будівництві.
 • Будівельне матеріалознавство

  2012 р.
  навчальна література
  У лабораторному практикумі, який призначений для студентів спеціальностей «Промислове та цивільне будівництво» й «Архітектура будівель та споруд», викладена методика і подано рекомендації з проведення досліджень будівельних і оздоблювальних матеріалів, наведені технічні вимоги на матеріали і вироби, які використовуються в сучасному будівництві, відповідно до чинних державних будівельних норм. Для студентів архітектурно-будівельних факультетів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, магістрів, аспірантів, наукових співробітників, інженерів та проектантів.
 • Інженерна комп'ютерна графіка

  2012 р.
  навчальна література
  Підручник призначений для отримання теоретичних і практичних навичок роботи з інженерним графічним редактором AutoCAD фірми AutoDesk, який працює під управлінням операційної системи Windows. У ньому детально описано головне вікно програми, діалогові вікна, технологію роботи з векторними графічними примітивами, подано великий перелік команд та системних змінних. Для студентів інженерних факультетів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації, магістрів, аспірантів, наукових співробітників, інженерів та проектантів, а також для тих, хто тільки починає освоювати інженерну комп‘ютерну графіку.

Коментарі. Рецензії. Відгуки