Тибель Василь

Тибель Василь

  • Дата народження: 1961
  • Місце народження: с. Велике Поле, Березнівський район, Рівненська область
    дивитись на карті
  • Сторінка на Літресі
  • Жанри:

Живе в українському мальовничому селі Біла Криниця, що на Рівненщині, цікава людина – Василь Васильович Тибель, 1961 року народження.

Його садиба схожа на казковий сад: засаджена рідкісними рослинами, квітами й кущами. Таке оточення не могло не відзначитися на його письменницькому хисті. Адже природа завжди надихає на творчість.

Писати Василь Васильович розпочав ще коли навчався в Українському інституті інженерів водного господарства у Рівному, але регулярні публікації з’явилися лише після 2010 року.

Його твори наповнені іронією, гумором, містикою й фантастичними істотами. Але, незважаючи на це, за власним переконанням письменника, яке б не було фантастичне оточення, основні життєві цінності залишаються незмінними: любов і зрада, вірність і підлість існували та існуватимуть завжди. Головна думка усіх творів: як покращити світ, зробити його добрішим та кращим. Зважаючи на простий і відвертий стиль, оповідання Тибеля легко читаються й залишають після себе добре враження й веселий настрій.

Серед найпомітніших творінь слід відмітити два романи: «Тріанські Рішкунці» (2015) та дитячий «Медова казка» (2016), які отримали спеціальні нагороди конкурсу «Коронація слова»

Нивини, пов'язані з автором

Найкращі українські книги 2018 року за версією Радіо “Максимум”

27.12.2018
Друзі, ми продовжуємо публікувати списки “best of the best” української літератури - аби ви мали, що читати на тривалих новорічних канікулах. Сайт радіо “Максимум” розмістив топ найкращих книг за ...
Читати подробиці
#Винничук Юрій #Гримич Марина #Денисенко Олександр #Драч Олег #Козловська Христина #Лоскот Сергій #Тибель Василь #топ #Українець Остап #Чернінька Юлія

Коментарі. Рецензії. Відгуки