Талан Світлана

Талан Світлана

Письменниця Світлана Олегівна Талан народилася 7 березня 1960р. на Сумщині у сім’ї вчителів. Не дивно, що її улюбленими шкільними предметами були українська мова та література. Після перемоги в літературному конкурсі серед учнів старших класів працювала позаштатним кореспондентом районної газети (Світлані тоді ледь виповнилося 15).

Після школи не пішла на журналіста – вирішила продовжити династію. Закінчивши у 1983 Глухівський педінститут, деякий час працювала вихователем у дитячому садку та вчителем початкових класів. 1989-го переїхала на Схід України й по теперішній час мешкає у Сєвєродонецьку.

Її романи – це реальні історії з життя на гостросоціальну тематику. Головні героїні – жінки-українки: ніжні й водночас сильні духом, зворушливі й чутливі. Вони закохуються й помиляються, злітають і падають… Але завжди поруч з ними крокує любов: до чоловіка й до дітей, до рідної домівки й взагалі до Батьківщини.

Твори Світлани Талан неодноразово були лауреатами різноманітних конкурсів. Роман «Коли ти поруч», що було видано 2012-го у КСД українською та російською мовами, за рік розійшовся рекордним накладом у 80 тис. одиниць. А роман «Без минулого» 2013-го видано у Канаді російською мовою.

Твори

Коментарі. Рецензії. Відгуки