Скрябін Кузьма

Скрябін Кузьма

  • Дата народження: 17 серпня 1968
  • Дата смерті: 02 лютого 2015
  • Місце народження: м. Самбір, Львівська область
    дивитись на карті
  • Сторінка на Літресі

Народився 17 серпня 1968 року у містечку Самбір Львівської області.

Невдовзі після народження Андрія його родина переїхала у місто Новояворівськ.

В дитинстві хлопець займався в музичній школі по класу фортепіано. Згодом у 1993 році отримав диплом стоматолога у Львівському медуніверситеті.

Хоч Андрій отримав класичну музичну освіту, але душа його лежала до більш сучасної музики. Ще в школі він з друзями створив панк-гурт «Ланцюгова реакція», який цілком успішно виступав на шкільних дискотеках.

Влітку 1989 року Андрій Кузьменко створює гурт «Скрябін», з яким пов’язує все своє подальше життя. За час існування гурту було створено 20 студійних альбомів.

З 2000 року Кузьменко починає творчий шлях на телебаченні. Веде хіт-парад «Гаряча сімка», працює ведучим у програмах «Шанс» та «Шиканемо». Займається продюсуванням молодих виконавців.

У 2006 році Кузьма стає відомим українцям ще й як письменник – на світ з’являється його перша книжка «Я, Побєда і Берлін».

Після початку україно-російського конфлікту 2014 року Кузьма активно займається волонтерською діяльністю, їздить в зону АТО, допомагає пораненим у госпіталях, проводить благодійні концерти. В цей час він починає роботу над книжкою «К’юр, Крим і я», яка так і не була закінчена.

Загинув Андрій Кузьменко 2 лютого 2915 року в автокатастрофі, що сталася на трасі Кривий Ріг-Кіровоград.

Коментарі. Рецензії. Відгуки