Русіна Ольга

Русіна Ольга

  • Дата народження: 05 червня 1995
  • Місце народження: м. Київ
    дивитись на карті

Ольга Володимирівна Русіна народилася у Києві 5 червня 1995 року. Відома як журналістка, перекладачка та авторка книжок для дітей і підлітків. Закінчила Київський нацуніверситет імені Т.Шевченка, отримавши ступінь бакалавра з полоністики, другу освіту здобула у Кракові (Польща) за фахом журналістика.

Ще в дитинстві Оля вигадувала всілякі історії й казки, згодом почала їх записувати. Першу дитячу книжку – повість «Сестричка» – видала у 16-річному віці. Серед інших вона стала лауреатом премії «Дитяча книга року ВВС-2012».

На сьогоднішній день загалом нею випущено 4 книжки. Її твори читаються на одному диханні, бо вони легкі й дотепні, просічені веселощами, допитливістю, радістю від пізнання чогось нового, таємничого смаку життя.

Зараз поєднує працю редактора та кореспондента українського тижневика у Варшаві, журналістки на «Громадському радіо», займається перекладами з польської.

У вільний час катається на роликах, велосипеді, лижах. Грає на фортепіано і бандурі. А ще їй подобається досліджувати старовинні будинки та різні покинуті місця.

Ольга Русіна ще дуже молода, енергійна, наповнена бажанням пізнавати щось нове, випробувати себе у різних жанрах. Тож побажаємо їй нових цікавих сюжетів та успіхів у творчості!

Нивини, пов'язані з автором

Події за тиждень 21.10.2019 – 27.10.2019

27.10.2019
Юрій Винничук за роман «Танго смерті» отримав відзнаку читацьких симпатій польської літературної нагороди Angelus. З 21 по 25 жовтня в рамках проекту «Тижні України в Баварії» відбулася п'ята ...
Читати подробиці
#Вдовиченко Галина #Винничук Юрій #Капранов Дмитро / Віталій #Лучук Іван #Радушинська Оксана #Русіна Ольга

Коментарі. Рецензії. Відгуки