Роздобудько Ірен

Роздобудько Ірен

Роздобудько Ірен Віталіївна (3 листопада 1962 року народження) – сучасна українська письменниця, ілюстратор, журналістка.

Уродженка м. Донецьк. Ще з дитинства І. Роздобудько мріяла присвятити все своє життя мистецтву та літературі, тож у 1980 році стала студенткою Київського національного університету за фахом «журналістика». Після отримання диплому, дівчина тривалий час виконує обов’язки диктора та оглядача на декількох центральних телеканалах країни, коректором та кореспондентом місцевих газет та журналів, головним редактором найпопулярнішого серед жінок видання – журналу «Караван історій. Україна». Також має неабиякий досвід роботи і у галузях, не пов’язаних із літературною діяльністю: зокрема, працювала в ресторані, кінотеатрі і, навіть, в цирку.

Перші літературний твір І. Роздобудько побачив світ у 2000-му році. Саме тоді детективний роман «Пастка для жар-птиці» став володарем другої премії на щорічному конкурсі «Коронація слова». Значної уваги з боку вітчизняних читачів здобули такі оповідання літераторки, як «Оленіум», «Дві хвилини правди», «Якби» тощо.

Коментарі. Рецензії. Відгуки