Радушинська Оксана

Радушинська Оксана

  • Дата народження: 27 вересня 1979
  • Місце народження: м. Старокостянтинів, Хмельницька область
    дивитись на карті
  • Facebook

Відома вітчизняна поетеса, письменниця та журналістка Радушинська Оксана Петрівна народилася і мешкає у Старокостянтинові 27.09.1979р.

Автор десятка поетичних збірок, окремі її вірші друкувалися майже у 50 колективних віршованих збірках, написала багато дитячих книжок з віршами та прозою. Її твори пронизані красою і світлом, відчуттям неповторності кожної миті, адже поетеса вірить у те, що краса врятує світ.

Трудова діяльність Радушинської пов’язана з теле- радіожурналістикою. Вона є автором низки проектів, культурологічних та музичних передач. Режисер міського молодіжного конкурсу краси, таланту та інтелекту «Панна Весна».

Веде активну громадську діяльність: член Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття», співорганізатор об’єднання волонтерів, голова ГО «Рух до перемоги». Лауреатка, переможниця та дипломантка численних творчих конкурсів: «Гранослов» (2004), «Золотий лелека-2008», «Православна моя Україна» (2009), «Коронація слова-2011», володарка титулу «Українська Мадонна-2002», нагороджена орденами і медалями Уряду України.

Нивини, пов'язані з автором

Події за тиждень 21.10.2019 – 27.10.2019

27.10.2019
Юрій Винничук за роман «Танго смерті» отримав відзнаку читацьких симпатій польської літературної нагороди Angelus. З 21 по 25 жовтня в рамках проекту «Тижні України в Баварії» відбулася п'ята ...
Читати подробиці
#Вдовиченко Галина #Винничук Юрій #Капранов Дмитро / Віталій #Лучук Іван #Радушинська Оксана #Русіна Ольга

Коментарі. Рецензії. Відгуки