Положій Євген

Положій Євген

  • Дата народження: 11 липня 1968
  • Місце народження: смт. Терни, Недригайлівський район, Сумська область
    дивитись на карті
  • Сторінка на Літресі
  • Facebook
  • Жанри:

Євген Положій наш сучасник, письменник, поет та журналіст. Живе і працює у м. Суми. Одружений, виховує трьох синів. Народився у 1968 році у селищі Терни, Недригайлівського району, Сумської області. У п’ятирічному віці переїхав із матір’ю до Сум, де закінчив школу, а згодом педагогічний університет імені А.С. Макаренка. Євген пройшов шлях від простого журналіста до головного редактора. Понад двадцять років Євген Вікторович очолює суспільно-політичне видання «Панорама». Читачам добре відомі романи «Мері та її аеропорт», «Дядечко на ім’я Бог», «По той бік Пагорба» тощо.

У 2015 році вийшов друком роман «Іловайськ», який розповідає про жахливі події серпня 2014 року, про сутність війни, про вчинки та поведінку людей на війні. Цікаво, що твір написано двома мовами, українською і російською. Саме написано, а не перекладено. В одному з інтерв’ю письменник розповів, що така ідея виникла після спілкування з солдатами, військовими, бійцями добровольчих батальйонів, які розмовляли і російською, і українською.

Євген Вікторович Положий справжній патріот України, з чітко визначеною, активною громадянською позицію. Він був активним учасником Революції Гідності. Письменник отримував погрози, на нього було скоєно напад, але це не залякало, не змусило поступитися ідеалами. І сьогодні, Євген Вікторович сміливо висловлює своє бачення політичної ситуації, не підлаштовується під обставини. Поставити запитання, подискутувати, поспілкуватися із письменником можна у соціальній мережі Фейсбук, на сторінці, яку особисто веде пан Євген.

Нивини, пов'язані з автором

Схід читає. Українські письменники зустрінуться з читачами Донецької та Луганської областей

16.01.2019
Благодійний фонд Сергія Жадана та Український інститут книги започаткували нову ініціативу під назвою “Схід читає”. Проект має на меті повернути бібліотекам роль центрів громадського і культурного ...
Читати подробиці
#ініціатива #Андрусяк Іван #Жадан Сергій #Курков Андрій #Положій Євген #Стус Тетяна

Коментарі. Рецензії. Відгуки