Подерв’янський Лесь ( а в житті – Подерв’янський Олександр Сергійович) – сучасний український художник, майстер сатиричних п’єс.

Народився у м. Києві 3 листопада 1952 року. Ще з дитинства хлопець мріяв стати художником та мав до цього неабиякий хист. Тому одразу після отримання атестату про шкільну освіту був зарахований до Київського художнього інституту, а в 1976 році отримав диплом за фахом «монументальний та станковий живопис». Має й досвід несення військової служби. На даний час митець проживає у рідному місті, займається живописом, представляє свої полотна на національних та міжнародних музейних виставках.

Не полишає Л. Подерв’янський і літературну діяльність: друкує оповідання у найпопулярніших виданнях, а також пише авторські сценарії для вистав у театрі. Найбільшу славу літератору принесли твори «Данко», «Буратино», «Йоги», «Герой нашого часу» тощо. Основна ідея його п’єс – зобразити реалії сучасного життя молоді. Для досягнення колоритності він застосовує особливі мовні засоби: вживає ненормативну лексику та т. зв. «суржик».

Твори

 • Герой нашого часу (збірник)

  драма, збірка, п’єса, уривок
 • Король Літр (збірник)

  драма, збірка, п’єса, сучасна література, уривок
 • Множення в умі, або Плинність часу (збірник)

  драма, збірка, п’єса, сучасна література, уривок
 • Остановiсь, мгновеньє, ти прекрасно! (збірник)

  драма, збірка, п’єса, сучасна література, уривок
 • Павлiк Морозов (збірник)

  драма, збірка, сучасна література, уривок
 • Рух життя, або Динамо (збірник)

  драма, збірка, п’єса, сучасна література, уривок

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар