Подерв’янський Лесь

Подерв’янський Лесь

  • Дата народження: 03 листопада 1952
  • Місце народження: м. Київ
    дивитись на карті
  • Сторінка на Літресі
  • Жанри:

Подерв’янський Лесь ( а в житті – Подерв’янський Олександр Сергійович) – сучасний український художник, майстер сатиричних п’єс.

Народився у м. Києві 3 листопада 1952 року. Ще з дитинства хлопець мріяв стати художником та мав до цього неабиякий хист. Тому одразу після отримання атестату про шкільну освіту був зарахований до Київського художнього інституту, а в 1976 році отримав диплом за фахом «монументальний та станковий живопис». Має й досвід несення військової служби. На даний час митець проживає у рідному місті, займається живописом, представляє свої полотна на національних та міжнародних музейних виставках.

Не полишає Л. Подерв’янський і літературну діяльність: друкує оповідання у найпопулярніших виданнях, а також пише авторські сценарії для вистав у театрі. Найбільшу славу літератору принесли твори «Данко», «Буратино», «Йоги», «Герой нашого часу» тощо. Основна ідея його п’єс – зобразити реалії сучасного життя молоді. Для досягнення колоритності він застосовує особливі мовні засоби: вживає ненормативну лексику та т. зв. «суржик».

Твори

Коментарі. Рецензії. Відгуки