Нікуліна Анастасія

Нікуліна Анастасія

Молода, але вже широко відома українська письменниця Анастасія Олегівна Нікуліна народилася у Львові 23 вересня 1989р. Під час навчання у гімназії вивчала іноземні мови й українознавство, в інституті – міжнародні економічні відносини.

Багато читає, публікує огляди. Працює копірайтером. Веде блог у Інстаграмі. Пише книжки переважно для дітей і підлітків у жанрах гостросоціальної прози, реалізму, фентезі, антиутопії, містики, є в неї також казки, драми й пригодницькі повісті.

Перший твір Анастасії – п’єса «Гість» вийшла під псевдонімом Іва Шон і отримала перше місце у конкурсі «Майстерня чудес»-2013. Роман «Сіль для моря, або Білий Кіт» нагороджений міжнародною та вітчизняними преміями, відзнакою «Найкраща книга для підлітків»,а сценарій за його мотивами став одним з проектів-переможців ХІ конкурсного кіновідбору. Не залишаються поза увагою конкурсів та номінацій і інші роботи авторки.

Тож, старт Анастасія Нікуліна зробила успішний, сподіватимемось, що ще не раз отримаємо задоволення від її самобутньої творчості. А згодом вона опанує нові жанри й досягне нових вершин у творчості.

Нивини, пов'язані з автором

Події за тиждень 09.12.2019 – 15.12.2019

15.12.2019
10.12 у Болгарії відкрився 47-й Софійський міжнародний книжковий ярмарок, Україна вперше представила свій стенд на ньому. Про сучасні тенденції в українській літературі розповіли Гаська Шиян, Остап ...
Читати подробиці
#Арєнєв Володимир #Венгринюк Христина #дайджест #Махно Василь #Нікуліна Анастасія #Прохасько Тарас #Сливинський Остап #Шиян Галина

Коментарі. Рецензії. Відгуки