Зображення для новини Спокуса празької химери

Спокуса празької химери

12.04.2019

У «Видавництві Анетти Антоненко» вийшла друком нова збірка новел Євгенії Кононенко. Київська письменниця і перекладач добре відома читачам своїми романами, оповіданнями, повістями, новелами, критичними й культурологічними статтями.

Постать жінки, її проблеми, відчуття, сподівання, надії є тим центром, навколо якого, розгортаються сюжетні події творів пані Євгенії. Гендерне питання хвилює авторку, як і більшість сучасних жінок, її твори можна вважати «феміністичними» у найкращому сенсі цього слова. До нової книги увійшли новели: «Готелька на Борщагівці», «Чоловік і жінка на дні міста», «Лілова сукня», «Гадючник» та «Празька химера», яка дала назву збірці. Героїня «Празької химери» називає себе «метафізичним пілігримом». Марічка блукає по Празі і англійською просить допомоги у місцевих, але всі відповідають їй російською мовою. «А чи є в цьому місті чехи?» – думає Марічка.

Нову книгу авторка презентуватиме 18 квітня о 18 годині. Творча зустріч з читачами відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Освіти 14а, у приміщенні Центральної бібліотеки Солом’янки. Вхід на захід вільний. Тож маємо чудову нагоду поспілкуватися із Євгенією Кононенко, почути її роздуми із хвилюючих питань сьогодення.

  • #Кононенко Євгенія
  • #презентація книги

Коментарі

Коментарі відсутні...

Залишити коментар