
Події за тиждень 21.10.2019 – 27.10.2019
Юрій Винничук за роман «Танго смерті» отримав відзнаку читацьких симпатій польської літературної нагороди Angelus.
З 21 по 25 жовтня в рамках проекту «Тижні України в Баварії» відбулася п’ята зустріч українських та німецьких письменників, під час якої пройшла «Ніч лірики».
23.10 В Одесі Ольга Русіна презентувала дитячу книгу «Мія і місячне затемнення».
У Києві 27.10 Галини Вдовиченко презентувала новий роман «Найважливіше – наприкінці».
Продовжується прийом робіт на конкурс літературної прози у жанрі фентезі “АльМор 2020” (до 15.01.2020).
Письменник Іван Лучук на своїй сторінці у Facebook просить небайдужих про допомогу на відновлення та лікування після інсульту.
За підтримки Українського культурного фонду у мережі з’явилася безкоштовна електронна книжка «Конституція у коміксах». Мета створення – дати дітям основи знань про Конституцію України. Автори книжки – Брати Капранови.
В рамках проекту «Особлива книга для особливих дітей» Оксана Радушинська презентувала аудіоверсію своєї книги «Метелики в крижаних панцирах» (2015).