Мухарський Антін

Мухарський Антін

Відомий український актор, телеведучий і письменник Антін Дмитрович Мухарський народився у Києві 14 листопада 1968-го. Закінчив театральний інститут імені Карпенка-Карого за спеціалізацією «актор театру та кіно». Протягом 1993-1999рр. у Національному театрі російської драми виконав близько 20 головних ролей. З 1985-го брав участь у зйомках кінострічок та телесеріалів. Активно працював на телебаченні в якості сценариста, режисера-постановника та ведучого багатьох телевізійних програм та шоу. 2014-го виступив автором та продюсером документального фільму «Майдан. Мистецтво спротиву».

Щодо літературної діяльності – тут треба відзначити автобіографічну повість «Доба» (1994), за яку письменник був удостоєний гран-прі міжнародного конкурсу «Гранослов», та роман за її мотивами – «Доба. Сповідь молодого бандерівця» (2012), інші романи й повісті, навіть дитячу казку.

2012-го створив авторський проект русофобського змісту про українізацію, в якому виступав під псевдонімом Орест Лютий у образі професора антропології .

Мав декілька привабливих урядових призначень, а саме: позаштатного радника міністра культури, заступника міністра культури, від яких відмовився.

У лютому 2018-го виїхав з України до Євросоюзу з метою отримання політичного притулку. Проте чи то насправді політичні причини, або ж простий грошовий конфлікт – невідомо. Адже, з власних слів актора, на цей вчинок його спонукали зміни в законодавстві України щодо посилення відповідальності неплатників аліментів.

Нивини, пов'язані з автором

Події за тиждень 07.10.2019 – 13.10.2019

13.10.2019
9 - 11 жовтня в Чернігівщині відбувся III Міжнародний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу». Сучасні письменники, літературознавці, журналісти України та закордону виступили у ...
Читати подробиці
#Іздрик Юрій #Дара Корній #Дерманський Олександр #Жадан Сергій #Кідрук Максим #Капранов Дмитро / Віталій #Карпа Ірена #Леся Мудрак #Малкович Іван #Мухарський Антін #Нікітюк Марися

Коментарі. Рецензії. Відгуки