Малярчук Тетяна

Малярчук Тетяна

  • Дата народження: 1983
  • Місце народження: м. Івано-Франківськ
    дивитись на карті
  • Facebook

Малярчук Тетяна Володимирівна з’явилася на світ в Івано-Франківську 1983-го року. Закінчила з відзнакою філфак Прикарпатського нацуніверситету ім. В.Стефаника. Невдовзі переїхала до Києва, де займалася журналістикою на телебаченні. З 2011 року разом з чоловіком живе у Відні.

Перші вірші вона склала у 6-річному віці, а у старших класах під впливом української літератури її рядки набули певного сенсу та серйозності. Але до своїх творів вона поставилися дуже критично, зробила висновок про свою творчу нездатність і на деякий час покинула це заняття.

Повернулася до улюбленої справи 2004-го, коли був опублікований її «Ендшпіль Адольфо, або Троянда для Лізи». З того часу нові твори регулярно з’являються на полицях книгарень. Має низку нагород, премій і стипендій за свою роботу.

Незважаючи на різноманітність сюжетних ліній та жанрів, незмінною в творчості Тетяни Малярчук залишається любов до своїх героїв. У кожній історії вона немов повторює: любіть людей!

Крім окремих видань, її прозу можна знайти у багатьох літературних журналах та альманахах. Твори письменниці перекладені чи не на всі мови Європи.

Нивини, пов'язані з автором

Події за тиждень 04.11.2019 – 10.11.2019

11.11.2019
6.11. на Віденському книжковому ярмарку Buch Wien 2019 відбулося урочисте відкриття українського стенда, читання і презентації українських письменників: Юрія Андруховича, Андрія Куркова, Тані ...
Читати подробиці
#Андрухович Юрій #Бабкіна Катерина #Коломійчук Богдан #Курков Андрій #Лаюк Мирослав #Любка Андрій #Малярчук Тетяна #Цілик Ірина #Чех Артем #Чупа Олексій

Коментарі. Рецензії. Відгуки