Корній Дара

Корній Дара

Замойська Мирослава Іванівна (літературне ім’я Дара Корній) народилася на Волині 20 вересня 1970 року. Закінчила журналістсько-редакторське відділення Львівського інституту, працює в Академії мистецтв.

Прозову творчість починала з написання казок та оповідань для дітей та підлітків. Перший роман для дорослих «Гонихмарник», написаний в її улюбленому жанрі міського фентезі, опубліковано 2010-го. Три роки поспіль твори Дари Корній відзначалися преміями конкурсу «Коронація слова». Друкується переважно у популярному видавництві «Клуб сімейного дозвілля». Працює швидко й натхненно: майже кожного року виходять 1-2 нових романів письменниці, які швидко стають бестселлерами.

Серед захоплень Д.Корній – дохристиянська міфологія, етнографія, казки. І вона майстерно вкрапляє в свої твори щось із цього, або пречудові вірші, які додають романам особливого шарму. Взагалі її книжки – про вічні цінності та нескінченну боротьбу добра зі злом. Про якусь третю силу, що затягує в свої тенета примарними облудами та оманливою свободою. Та звичайно ж, про вічну, чисту, всепоглинаючу любов. Тому читачі, знайомі з творчістю цієї талановитої письменниці, завжди чекають на її нові творіння.

Мирослава має двох дітей: дочку й сина, яких вона називає «найважливішим і головним досягненням у житті».

Твори

Коментарі. Рецензії. Відгуки