Кокотюха Андрій

Кокотюха Андрій

Письменник-белетрист сучасності Кокотюха Андрій Анатолійович з’явився на світ 17.11.1970р. у Ніжині на Чернігівщині. Перший художній твір написав у 7 років, до дванадцяти його цікавили лише казки, які він залюбки не лише читав, а й писав. Це захоплення відобразилося на його мріях про майбутнє – хотів стати бібліотекарем, щоб цілими днями читати й бути серед книжок… Натомість закінчив Київський університет імені Т.Шевченка за фахом журналіста.

Вперше оповідання Кокотюхи надруковано 1987, а 1991-го видана кримінальна повість «Шлюбні ігрища жаб», яка викликала численні, в основному негативні, критичні відгуки та зробила його ім’я загальновідомим.

У 1994-1999 працював у видавництві «Смолоскип». Вів активну діяльність щодо ознайомлення людей з роботами молодих невідомих авторів. Відвідав з ними 17 регіонів України з творчими зустрічами.

За період з 1999 по 2006р. вийшло в світ понад 20 його книг українською та російською мовами, безліч журнальних публікацій короткої прози, серію кримінальних розслідувань у співавторстві з К.Стогнієм. За окремими замовленнями писав жіночі романи та політичну аналітику, у тому числі біографії сучасних політиків.

Книжки А.Кокотюхи регулярно друкуються вітчизняними видавництвами, плідно співпрацює з провідними друкованими виданнями та телеканалами. За його творами вже знято декілька художніх та документальних фільмів, у створенні сценаріїв до яких він брав безпосередню участь, писав сюжети до рейтингових телевізійних проектів.

Твори

Серія Ретророман

Нивини, пов'язані з автором

Новий ретро-роман від Андрія Кокотюхи

04.04.2019
Сучасний український письменник Андрій Кокотюха неодноразово вражав своїм талантом написання книг в детективному жанрі. І ось, вже в травні 2019 року на "книжковому арсеналі", який відбудеться в ...
Читати подробиці
#Кокотюха Андрій #нова книга

Коментарі. Рецензії. Відгуки