Денисенко Олександр

Денисенко Олександр

  • Дата народження: 05 вересня 1958
  • Місце народження: м. Київ
    дивитись на карті
  • Сторінка на Літресі
  • Facebook
  • Жанри:

Олександр Денисенко сучасний письменник, заслужений діяч мистецтв України, сценарист, шевченкознавець, режисер, актор.

Олександр Володимирович киянин, народився у 1958 році, навчався у школі № 92, а згодом у Київському державному університеті. Студент факультету кібернетики організував театральний гурток і самотужки поставив дві вистави. Закінчуючи університет, Денисенко зрозумів, що хоче пов’язати своє майбутнє із літературною та кінематографічною діяльністю. Олександр їде до Москви де продовжує навчання на акторському курсі С. Бондарчука у Всесоюзному інституті кінематографії.

Після повернення до Києва, працює режисером і актором на кіностудії ім. О. Довженка. Його фільмографія нараховує двадцять п’ять картин. Займаючись кінематографічною діяльністю, співпрацює із телевізійними і радіо компаніями та каналами, випускає авторські програми культурологічного, кінознавчого, українознавчого змісту.

Денисенко лауреат чисельних міжнародних та вітчизняних мистецьких фестивалів і конкурсів.

Олександр Володимирович веде власну сторінку у соціальній мережі Фейсбук, на якій розміщує актуальну інформацію та анонси щодо своєї багатогранної діяльності.

Нивини, пов'язані з автором

Найкращі українські книги 2018 року за версією Радіо “Максимум”

27.12.2018
Друзі, ми продовжуємо публікувати списки “best of the best” української літератури - аби ви мали, що читати на тривалих новорічних канікулах. Сайт радіо “Максимум” розмістив топ найкращих книг за ...
Читати подробиці
#Винничук Юрій #Гримич Марина #Денисенко Олександр #Драч Олег #Козловська Христина #Лоскот Сергій #Тибель Василь #топ #Українець Остап #Чернінька Юлія

Коментарі. Рецензії. Відгуки