Дашвар Люко

Дашвар Люко

  • Дата народження: 03 жовтня 1957
  • Місце народження: м. Херсон
    дивитись на карті
  • Сторінка на Літресі
  • Жанри:

Люко Дашвар (насправді – Чернова Ірина Іванівна) – сучасна українська письменниця, журналіст, сценарист.

Уродженка м. Херсон. Після здобуття освіти за інженерним фахом в інституті легкої промисловості на Одещині, працювала за спеціальністю, проте через деякий час звільнилася та присвятила себе журналістиці та редакційній діяльності. З початку 2000-х років, вона разом із сім’єю оселяється у столиці, де очолює редакцію газети «Селянська зоря». Прагнення до самовдосконалення підштовхнуло письменницю стати слухачем курсів із сценарної майстерності відомого професора Голівуду Р. Креволіна, а також курсів із нейролінгвістичного програмування.

Відомою українському читачеві Люко Дашвар стала завдяки своєму першому роману «Село не люди», який був достатньо високо оцінений у професійних літературних колах та отримав премію конкурсу «Коронація слова» у 2007 році. Не менш популярними згодом стали її романи «Мати все», «На запах м’яса», «РАЙ.Центр». Крім того, вона є авторкою сценаріїв до сучасних вітчизняних фільмів і серіалів.

Твори

Нивини, пов'язані з автором

Хто з сучасних українських письменників найпопулярніший?

05.12.2018
Цього року було проведено всеукраїнське дослідження Ukrainian Reading Publishing Data 2018, що здійснювалося спільно з видавництвом GUTENBERGZ та соціологічною службою Центру Разумкова. Ірина ...
Читати подробиці
#Андрухович Юрій #Дашвар Люко #дослідження #Жадан Сергій #Забужко Оксана #Костенко Ліна #Шкляр Василь

Коментарі. Рецензії. Відгуки