Андрусяк Іван

Андрусяк Іван

  • Дата народження: 28 грудня 1968
  • Місце народження: с. Вербовець Косівського району Івано-Франківської області
    дивитись на карті
  • Сторінка на Літресі
  • Жанри:

Андрусяк Іван Михайлович – відомий представник сучасної української літератури, поет, прозаїк, автор багатьої творів для дітей, талановитий літературний критик, перекладач.

Народився 28 грудня 1968 р. у селі Вербовець, що на Івано-Франківщині. Наразі мешкає у місті Березань Київської області.

Свої перші кроки в галузі літератури розпочал наприкінці 1990-х років, увійшовши до відомого тоді літературного гурту “Нова дегенерація”. Згодом, його називатимуть одним з яскравіших представників покоління “дев’ятдесятників”.

У творах Андрусяка І. М. завжди присутній певний поетичний дискурс, а сама його творчість пройшла шлях від декадентських мотивів до символічно-асоціативного письма, в якому поєднані особливі світовідчуття та класична поетична форма. Вражає і манера написання поем, яку самостійно виробив автор: вона заснована на використанні безлічі метафоризмів.

Найбільш відомим серед читачів є такі збірки творів, як «Дерева і води», “Часниковий сік”, «Депресивний синдром», «Отруєння голосом» тощо.

Нивини, пов'язані з автором

Події за тиждень 28.10.2019 – 03.11.2019

03.11.2019
У Львові премію Міста Літератури ЮНЕСКО отримав перекладач, письменник Андрій Содомора. Переможцю вручили статуетку та сертифікат на 150 тис. грн. ВВС News Україна оголосила конкурс читацьких ...
Читати подробиці
#Андрусяк Іван #Андрухович Софія #Арєнєв Володимир #Бабкіна Катерина #Дереш Любко #Дерманський Олександр #Содомора Андрій #Ткачук Галина

Схід читає. Українські письменники зустрінуться з читачами Донецької та Луганської областей

16.01.2019
Благодійний фонд Сергія Жадана та Український інститут книги започаткували нову ініціативу під назвою “Схід читає”. Проект має на меті повернути бібліотекам роль центрів громадського і культурного ...
Читати подробиці
#ініціатива #Андрусяк Іван #Жадан Сергій #Курков Андрій #Положій Євген #Стус Тетяна

Коментарі. Рецензії. Відгуки